007 James Bond: İnsan İki Kere Yaşar Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
007 James Bond: İnsan İki Kere Yaşar Türkçe Dublaj izle

İnsan İki Kere Yaşar 1967 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, You Only Live Twice filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Esrarengiz bir uzay aracı, Amerikan uzay kapsüllerinden birisini içine alıp kaçıracaktır. Amerika, en azılı hasımı olan Sovyetler’i suçlayacak, ancak ingiliz fizli servisi, aracın izini Japon denizine kadar sürmeyi başaracaktır. James Bond (Sean Connery), araştırma için Tokyo’ya gönderilecektir. Ülkeye geldediğinde, Osato isimli bir şirketin bu hadiseye karıştığını tespit edecektir. Bu esnada aynı esrarengiz uzay aracı bu defa bir Rus uzay gemisini kaçıracaktır. Bond, yardımına koşan Japon istihbaratından Kissy Suzuki (Mie Hama) ve Tiger Tanaka (Tetsurô Tanba) ile, Osato’nun acımasız suç teşkilatı Spectre’ye dair bir şirket olduğunu ve herşeyi planlayanın Bond’un kadim düşmanı Blofeld (Donald Pleasence) olduğunun farkına varacaktır. Spectre, Amerika ve Sovyetler Birliği arasında bir savaş çıkartması üzerine Çin hükümeti tarafınca finans edilmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Casusluk Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1967 - İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Lewis Gilbert

Oyuncular: Sean Connery , Akiko Wakabayashi , Mie Hama , Tetsurô Tanba , Teru Shimada , Karin Dor , Donald Pleasence , Bernard Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?