007 James Bond: Yaşamak İçin Öldür Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
007 James Bond: Yaşamak İçin Öldür Türkçe Dublaj izle

007 Yaşamak İçin Öldür 1973 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Live and Let Die filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. New York’ta uluslarası uyuşturucu kaçakçılığı vakasını araştıran birtakım İngiliz ajanları gizemli bir şekilde öldürülmüştür. Tüm cinayetler, Harlem’li bir suç baronu olan Mr. Big (Yaphet Kotto) ve bir diplomat olan Kananga (Yaphet Kotto) ile bağlantılı görülmektedir. Hadiseyi araştırabilmesi üzere James Bond (Roger Moore) New York’a gönderilecektir. Henüz şehre geldiği anda Mr. Big’in adamları tarafınca öldürülmeye çalışılan Bond, bu girişimden kurtulacak ve kendini öldürtmek isteyen Mr. Big’i araştırırken milyarlarca dolarlık büyük bir uyuşturucu operasyonunun içinde olduğunun farkına varacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1973 - İngiltere

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Guy Hamilton

Oyuncular: Roger Moore , Yaphet Kotto , Jane Seymour , Clifton James , Julius Harris , Geoffrey Holder , David Hedison , Gloria Hendry

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?