300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Sultan 2016 Türkçe Dublaj izle
Red Notice 2021 Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle

300 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi 2014 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, 300: Rise of an Empire filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kral Leonidas ve koruması Thermopylae’nin dar kanallarında büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırmayı başarabilmiş, aynı zamanda general Themistocles’de (Sullivan Stapleton) Persleri püskürtebilmek üzere askerlerini bir araya toplamaya çalışıyordur. Xerxes (Rodrigo Santoro), Yunan başkenti Atina’yı ele geçirecektir. Kanlı bir savaşa girişen Themistocles bu esnada oldukça özel bir düşman Artemisia (Eva Green) ile karşı karşıya kalacaktır. Artemisia, merhametsiz ve düzenbaz bir Pers ordusu lideridir. Yunanlılara olan hiddeti onu oldukça tehlikeli bir hale getirmiştir. Themistocles’in bu savaşı kazanabilmesi için eski rakipleri ile bir araya gelmesi gerekmektedir. O rakipler de Spartalı savaşçılardan bir başkası değildir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Noam Murro

Oyuncular: Sullivan Stapleton , Eva Green , Lena Headey , Hans Matheson , Callan Mulvey , David Wenham , Rodrigo Santoro , Jack O'Connell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?