After: Paramparça Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
After: Paramparça Türkçe Dublaj izle

After: Paramparça 2020 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, After We Collided filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hardin (Hero Fiennes Tiffin) tarafınca hüsrana uğrayan Tessa (Josephine Langfor), yeniden de ondan uzaklaşmayı başaramayacaktır. Hardin’i aklından çıkaramıyor olsa da onun gerçekleştireceği bir hatayı bile kabullenemeyeceğinden dolayı kendisini derslerine, işine vermeye çalışacaktır. Bu esnada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor (Dylan Sprouse), genç kadın ile yakından ilgilenecek ve Tessa bu ilgilen oldukça memnun kalacaktır. Tessa’yı artık kaybetmiş olduğunu düşünen Hardin, kötü geçmişi ve sarsıntılarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanacak ve Tessa’yı geri kazanabilmek için çabalayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Roger Kumble

Oyuncular: Josephine Langford , Hero Fiennes Tiffin , Dylan Sprouse , Louise Lombard , Shane Paul McGhie , Candice King , Charlie Weber , Samuel Larsen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?