Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Dünyalar Savaşı Türkçe Dublaj izle
13 Hayalet 2001 Türkçe Dublaj izle
4 / 1
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle

Alfa Kurt 2018 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Alpha filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Alpha, familyasından ayrı düşen genç bir adamın, sürüden ayrı kalan bir kurt ile arasında gelişen arkadaşlık konu alınmaktadır. 20.000 sene öncesinde Avrupa’da üst paleotik çağ zamanında genç bir adam, kabilesinin en seçkin grubu ile ilk avına çıktığında yaralanacaktır. Kendine geldiğinde ise bir başına olduğunun farkına varacak ve ölüme terk edildiğini anlayacaktır. Gaddar, ağır, vahşi şartlara karşı yaşamda kalabilmek üzere mücadele etmesi gerekecektir. Bu esnada familyadan ayrılmış bir kurt bulacaktır. Gitgide kurt ile birbirlerine alışmaya başlayacaklar ve güvenmeyi öğreneceklerdir. Bütün olumsuzluklara karşı birlikte sayısız zorluklar ve tehlikelerden geçip ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Albert Hughes

Oyuncular: Kodi Smit-McPhee , Jóhannes Haukur Jóhannesson , Marcin Kowalczyk , Jens Hultén , Natassia Malthe , Spencer Bogaert , Mercedes de la Zerda , Leonor Varela

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?