Nilbet

Asteriks: Roma Sitesi 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 7 gün önce eklendi
Asteriks: Roma Sitesi 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle

Asteriks: Roma Sitesi 2014 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Astérix: Le domaine des dieux filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Jules César, Galyalıların yaşamakta olduğu Gaulois şehrinin yakınına yeni bir şehir kurup bu halkı Roma kültürü ile tanıştırıp alanı Roma kolonisi haline getirebilmeyi planlıyordur. Alana verdiği isim ise Tanrılar Sitesi olacaktır. Alan sakinini yaşamakta oldukları bu topraklardan uzaklaştırmaya niyeti bulunmaktadır. Köyde yaşayan Asteriks ve Oburiks ise tehdidin en başında farkına varıp inşaatı durdurmaya çalışacaklar, fakat başarılı olamayacaklardır. İlk evler yapılacak, Roma vatandaşları alana yerleşmeye başlayacaklardır. İki halk arasında problemler çıkmaya başlayınca Asteriks ve Oburiks yaklaşmakta olan tehdidi fark edip harekete geçeceklerdir.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Louis Clichy , Alexandre Astier

Oyuncular: Roger Carel , Lorànt Deutsch , Laurent Lafitte , Alexandre Astier , Alain Chabat , Elie Semoun , Géraldine Nakache , Artus de Penguern

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?