Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana 1998 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana 1998 Türkçe Dublaj izle

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana 1998 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, There Will Be Blood filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ateşten Kalbe Akıldan Dumana bir arkadaş grubunun hikayesini konu almaktadır. Uzun zamandır birbirlerini tanıyan Eddy (Nick Moran), Bacon (Jason Statham), Tom (Jason Flemyng) ve Soap (Dexter Fletcher) çeşitli işlerde çalışıp çeşitli kabiliyetlere sahip arkadaşlardır. Dâhiyane bir plan yapan bu arkadaş grubu kumarda yüklü bir miktar kazanmayı hedeflemiştir. Her biri başka yerde çalışan bu adamlar kumardaki üstün becerilerinden dolayı Eddy’i seçip aralarında yüzbin paund toplayıp Eddy’i bir gece dikkate değer bir oyuna göndereceklerdir. Masadaki önemli kumar oyuncuları arasındaki oldukça yetenekli oyuncu Eddy olmasına karşın işler düşünüldüğü gibi ilerlemeyecektir. Önceden planlanan bir hileden dolayı kaybeden Eddy, yüklü bir miktar kaybedip mafyaya borçlanacaktır. Şu anda yapmaları gereken şey ise binbir güçlük ile bu parayı toparlamak olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1998 - İngiltere

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Jason Statham , Nick Moran , Dexter Fletcher , Jason Flemyng , Steven Mackintosh , Vinnie Jones , Matthew Vaughn , Nicholas Rowe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?