Baskın 1 – The Raid: Redemption 1080p Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 gün önce eklendi
Baskın 1 – The Raid: Redemption 1080p Türkçe Dublaj izle

The Raid: Redemption 2011 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Serbuan maut filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Özel bir operasyon takımı, şehir dışında yer alan mahallelerin birisinde aranmakta olan bir uyuşturucu tücarrının gizlendiği bilgisini alacak ve adamı yakalayabilmek üzere oturduğunu binaya baskın düzenleyeceklerdir. Ancak düşünmedikleri nokta, bu apartmanın her katı değişik suçlar ile hüküm giymiş onlarca katil, çılgın, hırsız ve çete ile doludur. Baskın yapılacağı haberini alınması ile tümü birden örgütlenecek ve binanın çıkışları kilitlenecektir. Operasyon takımındaki polisler tuzağa çekilecek ve önemli bir kısmı acımasızca öldürülecektir. Birkaç polis canlarını kurtarmayı başaracak, fakat hayatta kalabilmek için 30 katlı ve her katı tehlike dolu binanın en üstüne tırmanmak zorundadırlar.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Polisiye Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2011 - ABD , Endonezya

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Gareth Evans

Oyuncular: Iko Uwais , Joe Taslim , Donny Alamsyah , Yayan Ruhian , Pierre Gruno , Ray Sahetapy , Tegar Satrya , Iang Darmawan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?