Bir Kadının Seks Günlüğü 2008 Türkçe Dublaj izle Bir Kadının Seks Günlüğü 2008 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) VIDMOLY UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


İslamın Kılıcı: Çöl Aslanı Ömer Muhtar Türkçe Dublaj izle
Drishyam Full HD izle
2.8 / 8
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Bir Kadının Seks Günlüğü 2008 Türkçe Dublaj izle

Diary of a Sex Addict 2008 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Diario de una ninfómana filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Valérie (Belén Fabra) kendindeki görülmeyen yanlarını keşfetmeye kararlı genç bir kadındır. Gerçekte iyi bir eğitimden geçmiş, yolunda giden bir yöneticilik kariyeri bulunmakta, seksidir, duyguları kuvvetli ve tutkulu birisidir. Fakat kendisi aynı zamanda bir erkek delisidir. Bu durum sonucunda bütün olumlu özelliklerinin yanında Valérie’nin yaşamını seks yapmadan duramamak oldukça zorlaştırmaktadır. Bir erkek delisi yani seks düşkünü olan bu genç kadın bıkılmayan cinsel açlığını giderebilmek için çeşitli insanlar ile ilişki içine girecektir. En masum duygularını ve en samimi itiraflarını ise kişisel günlüğünde saklamaktadır. Kim ile, ne zaman ne isterse beraber olan bu genç kadın için seks artık bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam tarzı onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına doğru götürecektir. Artık farklı bir çizgide kariyer yapmaya kendini adayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2008 - İspanya

IMDB Puanı: 5.7

Oyuncular: Belén Fabra , Leonardo Sbaraglia , Llum Barrera , Geraldine Chaplin , Ángela Molina , Pedro Gutiérrez , José Chaves , Antonio Garrido

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?