Cadılar Zamanı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 gün önce eklendi
Cadılar Zamanı Türkçe Dublaj izle

Cadılar Zamanı 2011 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Season of the Witch filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 14’üncü yüzyılda, uzun süren bir savaşta, savaşın ardından evlerine geri dönen 2 arkadaş, ölümcül hastalık olan veba pandemisinin başladığını ve bu pandeminin her şeyi yakıp yıktığını görecektir. Kilise halkı bir kızı cadı olmak ile suçlamakta ve onlara göre tüm bunların sorumlusu da bu kızdır. Böylelikle manastırdaki rahipler kızın neden olduğu belayı kaldırabilmek üzere ayinler gerçekleştirecektir. Fakat bu yolculuk onların gözüpeklik ve metanetlerini sınayacakları, kız ile ilgili bilinmeyen basiretsizlikleri öğrenecekleri ve nihayet dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2011 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Dominic Sena

Oyuncular: Nicolas Cage , Ron Perlman , Stephen Campbell Moore , Stephen Graham , Ulrich Thomsen , Claire Foy , Robert Sheehan , Christopher Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?