Casus – The Operative 2019 Full HD Türkçe Dublaj izle Casus – The Operative 2019 Full HD Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Casus – The Operative 2019 Full HD Türkçe Dublaj izle

Casus 2019 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, The Operative filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Casus, kimliği ortaya çıkan bir ajanın öyküsünü konu almaktadır. Rachel (Diane Kruger), İsrail’in korkulmakta olan ulusal istihbarat örgütü Mossad’ın ajanlarından birisidir. Genç bayanın yaşamı, günün birinde alacağı telefon ile alt üst olacaktır. Telefondan Rachal’a söylenecek tek şey “baban öldü” olacaktır. Rachal’ın alacağı haber kelimenin asıl manasından oldukça uzaktır. Genç kadın, kendine verilen şifreli mesajda hüviyetinin açığa çıktığını öğrenecektir. Yaşamı tehlike altında olan Rachel, artık kendi teşkilatı için bile risk durumundadır. İyi bir casus olmasından dolayı teşkilat Rachal’e son bir görev verecektir. Genç bayan, kendine verilen gizli görev için İran’a gidecek, burada Rachel kendini hiç beklemedik bir durumun içerisinde bulacaktır. Takip edeceği adama aşık olan Rachel, kendisini, sevdiğini, ülkesini ve suçsuzların hayatını da etkileyecek bir karar vermesi gerekecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2019 - ABD , İsrail

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Yuval Adler

Oyuncular: Diane Kruger , Martin Freeman , Cas Anvar , Rotem Keinan , Lana Ettinger , Yoav Levi , Johanan Herson , Rita Bäde

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?