Çocuk Oyunu 2 – Child’s Play 2 1990 Türkçe Dublaj izle Çocuk Oyunu 2 – Child’s Play 2 1990 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Çocuk Oyunu 2 – Child’s Play 2 1990 Türkçe Dublaj izle

Çocuk Oyunu 2 1990 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Child’s Play 2 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Chucky’nin saçmakta olduğu korkunun ardından ufak Andy Barclay (Alex Vincent) koruyucu bir aileye verilmiş, annesi Karen’da bakım evine kapatılmıştır. Chucky’nin korkusu annenin deliliği olarak yorumlandığı için Andy’nin ondan ayrılmasını gerekli görülmüştür. Koruyucu ailesinin yanına yerleşmiş olan Andy yeni kız kardeşi Kyle (Christine Elise) ile anlaşmaya başlayacak ve zaman ilerledikçe iyi bir arkadaş olacaklardır. Fakat Chucky bir defa daha geri dönecektir. Chucky’nin işlediği bazı suçlar zamanla Kyle’ın üstüne yıkılmaya başlayınca aile arasında gerilim yaşanacaktır. Fakat Kyle en sonunda Andy’nin oyuncak bebek hakkında gerçeği söylediğinin farkına varıp onu durdurmaya yemin edecektir. 2 kardeş fazla geçmeden şeytani bebeği durdurmaları gerekmektedir.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1990 - ABD

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: John Lafia

Oyuncular: Alex Vincent , Jenny Agutter , Gerrit Graham , Christine Elise , Brad Dourif , Grace Zabriskie , Peter Haskell , Beth Grant

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?