Çöküş 2004 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Çöküş 2004 Türkçe Dublaj izle

Downfall 2004 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Der Untergang filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Çöküş, Adolf Hitler’in (Bruno Ganz) son dönemlerini konu almaktadır. Evrenin gördüğü, gelmiş geçmiş en merhametsiz, gaddar, garip ve deli diktatörü Adolf Hitler’in artık son zamanlarıdır. 2’inci Dünya savaşında, dünyanın başına musibet olmuş bu çatlak devlet adamını hırpalamak üzere 2 kutuplu dünya birleşecektir. Berlin artık işgal altında olan bir kenttir. Ancak Hitler kenti terketmeyi kabul etmeyecektir. Çöküş’te Hitler’in son zamanları özel sekreteri Traudl Junge’nin (Alexandra Maria Lara) gözünden yansıtılmaktadır. Mağlubiyeti kabul edemeyen ve düşmana teslim olmak istemeyen Führer, intihar etmeden öncesinde Eva Brown (Juliane Köhler) ile evlenecek ve beraber intihar edeceklerdir. Führer’in ardından senelerce gitmiş bir çok insanın durumu da farklı değildir. Faşist Joseph Goebbels’de (Ulrich Matthes) Führer’ine, yani başbuğ ünvanlı deli önderine bağlılığını gösterebilmek için, önce çocuklarını sonra da kendini öldürecektir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2004 - Almanya , Avusturya , İtalya

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: Oliver Hirschbiegel

Oyuncular: Bruno Ganz , Alexandra Maria Lara , Corinna Harfouch , Ulrich Matthes , Juliane Köhler , Heino Ferch , Christian Berkel , Matthias Habich

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?