Cruella 2021 Türkçe Dublaj izle Cruella 2021 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Mükemmel Saha 1 Türkçe Dublaj izle
Dolittle 2020 Türkçe Dublaj izle
4.8 / 6
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Cruella 2021 Türkçe Dublaj izle

Cruella 2021 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Cruella filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Cruella, gerçekleştirdiği tasarımlar ile ismini duyurmaya çalışan, becerikli bir kız ve genç bir dolandırıcı olan Estella’nın (Emma Stone) hikayesini konu almaktadır. Akıllı ve üretken bir kız olan Estella’nın yaşamı, onun haylazlık arzusunu takdir eden 2 hırsız ile arkadaş olması üzerine tamamen farklı bir hal alacaktır. Genç kız, arkadaşları ile beraber kendine Londra’nın sokaklarında bir hayat kuracaktır. Moda hakkında oldukça marifetli olan Estella, bir moda kitabesi olan ürkütücü Barones von Hellman’ın (Emma Thompson) dikkatini çekmeyi başaracaktır. Fakat ikisinin arasında geçen ilişki, Estella’nın kötü yönünü kabullenip Cruella’ya dönüşmesine sebep olacaktır.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2021 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Craig Gillespie

Oyuncular: Emma Stone , Emma Thompson , Joel Fry , Paul Walter Hauser , John McCrea , Emily Beecham , Mark Strong , Kayvan Novak

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?