Evrim – Transcendence 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Evrim – Transcendence 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle

Evrim 2014 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Transcendence filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Dr. Will Caster (Johnny Depp), büyük icatlar yapmış, şu anda ise ciddî bir yapay zeka projesini geliştirmekte olan bir bilimadamıdır. Bu sebeple teknoloji zıttı bir takım köklü grubun tepkisini çekmektedir. Sonunda bu kişilerin istedikleri teknolojik desteği yapmadığı için bir terörist grup tarafınca saldırıya uğrayacak ve cinayete kurban gidecektir. Kendi gibi bilim adamı olan karısı Evelyn Caster (Rebecca Hall), Will’in beynini geliştirilmiş bir süper bilgisayara entegre edecektir. Will’in bedeni ölmüş, fakat beyni eşi ile yeniden iletişime geçecektir. İlâveten Will, bağlı olduğu bilgisayar üzerinden internet aracılığı ile bütün dünyayı yaklaşmakta olan terörist tehlikeye karşı uyaracak, ama terörist grup Will’in hala hayatta olduğunun farkına varması üzerine, süper bilgisayarı yok edebilmek için harekete geçeceklerdir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Wally Pfister

Oyuncular: Johnny Depp , Rebecca Hall , Morgan Freeman , Cillian Murphy , Paul Bettany , Kate Mara , Cole Hauser , Clifton Collins Jr.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?