İslamın Kılıcı: Çöl Aslanı Ömer Muhtar Türkçe Dublaj izle İslamın Kılıcı: Çöl Aslanı Ömer Muhtar Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Baş Belası - The Cable Guy Full Türkçe Dublaj HD izle
Bir Kadının Seks Günlüğü 2008 Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
İslamın Kılıcı: Çöl Aslanı Ömer Muhtar Türkçe Dublaj izle

Çöl Aslanı Ömer Muhtar 1980 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Lion of the Desert filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2’inci Dünya Savaşı öncesindeki faşizmin hükümdar olduğu İtalya’da acımasız bir komutan olan General Rodolfo Graziani (Oliver Reed), şahsen Mussolini (Rod Steiger) tarafınca Libya’da savaşmak ve Arapları tamamen temizlemek ile görevlendirilecektir. Ancak, Büyük Roma İmparatorluğu hayalleri ile gitmiş olduğu bu topraklarda kendini hiç beklemediği büyük bir mağlubiyet bekliyordur. Cesur, ulusal önder Ömer Muhtar (Rod Steiger) ve yanında bedeviler ve köylülerden oluşan topluluk İtalyan askerlerine karşı büyük bir direniş gösterecektir. Diğer taraftan Muhtar’ı mağlubiyete uğratmak üzere hain planlar da düşünülmektedir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dini Filmler, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 1981 - ABD , Libya

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Moustapha Akkad

Oyuncular: Anthony Quinn , Oliver Reed , Rod Steiger , Irene Papas , John Gielgud , Raf Vallone , Gastone Moschin , Andrew Keir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?