James Bond: Altın Göz 1995 Türkçe Dublaj Full HD izle James Bond: Altın Göz 1995 Türkçe Dublaj Full HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
James Bond: Altın Göz 1995 Türkçe Dublaj Full HD izle

007 Altın Göz 1995 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, GoldenEye filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir Rus general, Xenia (Famke Janssen) isimli çekici güzellikteki bir kadının da yardımı ile oldukça kuvvetli bir prototip helikopter çalıp kaçacaktır. Kısa bir süre içerisinde bu helikopterin de yardımı ile General Colonel Ourumov (Gottfried John) ve Xenia, Rusya’da gizli bir radar üssünü basıp herkesi öldürecek ve Goldeneye isimli oldukça gizli bir silahın kumandasını ele geçireceklerdir. James Bond (Pierce Brosnan), radar üssünden tek kurtulan kişi olan alımlı bilgisayar programcısı Natalya Simonova’nın (Izabella Scorupco) yardımı ile generali durdurabilmek gizli silahı da ele geçirmek ve bu işin ardında kimin olduğunu bulmak üzere görevlendirilecektir. Fakat, bu defa James Bond’un karşısında daha öncesinden de kuvvetli bir düşman vardır. Alec Trevelyan (Sean Bean) isimli eski bir MI5 ajanı, ona arkasını dönen ülkesinden öç alabilmek üzere bu silahı ele geçirmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1995 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Martin Campbell

Oyuncular: Pierce Brosnan , Sean Bean , Izabella Scorupco , Famke Janssen , Joe Don Baker , Judi Dench , Robbie Coltrane , Tchéky Karyo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?