James Bond: Altın Parmak Türkçe Dublaj Full HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
James Bond: Altın Parmak Türkçe Dublaj Full HD izle

Altınparmak 1964 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Goldfinger filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kuvvetli iş adamı Auric Goldfinger (Gert Fröbe), Grand Slam olarak isimlendirdiği bir operasyon planlıyordur. Dünya iktisatının merkezi görülen ve tüm ülkelerin altın rezervlerinin depolanmakta olduğu, askeri bir üs tarafınca korunan Fort Knox’u yağmalamayı planlamaktadır. Onu engelleyebilme vazifesi, İngiliz Gizli Servisi’nden 007 kodlu ajan James Bond’a (Sean Connery) verilecektir. Bond, kendine ayrılan üstün nitelikli Aston Martin’in de yardımı ile Goldfinger’ın ardına düşecektir. Bond’un önünde alt etmesi gereken engel olarak Goldfinger’ın adamlarından öldürücü şapkası ile dilsiz uşağı Oddjob (Harold Sakata), çekici Jill Masterson (Shirley Eaton) ve seksi pilot Pussy Galore (Honor Blackman) bekliyordur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1964 - İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Guy Hamilton

Oyuncular: Sean Connery , Gert Fröbe , Honor Blackman , Shirley Eaton , Tania Mallet , Harold Sakata , Bernard Lee , Martin Benson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?