James Bond: Altın Tabancalı Adam Türkçe Dublaj Full HD izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
James Bond: Altın Tabancalı Adam Türkçe Dublaj Full HD izle

Altın Tabancalı Adam 1974 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, The Man with the Golden Gun filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. James Bond (Roger Moore) kayıp olan bir alet peşindedir. Bu cihaz, güneşin radyasyonunu kontrol altına alacak kişiye, karşı konulamayacak bir güç sunmakta ve eşsiz bir şiddet katmaktadır. Bu esnada, Fransisco Scaramanga (Christopher Lee) isimli altın tabancalı bir katil, Bond’u öldürmeyi aklına koymuştur. Scaramanga, bücür yardımcısı Nick Nack (Hervé Villechaize) ve çekici sevgilisi Andrea Anders’ın (Maud Adams) yardımı ile Bond’u kıskaca alacaktır. Bond, bir taraftan Scaramanga ile uğraşmak zorunda, diğer taraftan ise gerçek görevi olan o tuhaf cihazı ele geçirmesi gerekmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1974 - İngiltere

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Guy Hamilton

Oyuncular: Roger Moore , Christopher Lee , Britt Ekland , Maud Adams , Hervé Villechaize , Clifton James , Richard Loo , Soon-Tek Oh

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?