James Bond: Dr. No 1962 Türkçe Dublaj Full HD izle James Bond: Dr. No 1962 Türkçe Dublaj Full HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
James Bond: Dr. No 1962 Türkçe Dublaj Full HD izle

Doktor No 1962 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Dr. No filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir İngiliz ajanı Jamaika’da Doktor No (Joseph Wiseman) ile ilgili bilgi toparlayabilmek için çabalarken bir cinayete kurban gidecektir. Konu hakkındaki dosya ise aniden ortadan kaybolmuştur. MI6’in en favori ajanı James Bond (Sean Connery) kısa süre sonrasında olayı araştırabilmek üzere görevlendirilecektir. Bond dosyayı devralıp Jamaika’ya gidecektir. Bond’un yanında ise bir CIA ajanı olan Felix Leiter (Jack Lord) bulunmaktadır. Felix’in Bond’a vereceği bilgi Bond’u tamamen farklı bir adaya gönderecektir. Bond kısa bir süre sonrasında Doktor No’nun planlamış olduğu dehşet verici şeyleri öğrenecek ve ona bir an önce karşı koymaya karar verecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1962 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Terence Young

Oyuncular: Sean Connery , Ursula Andress , Bernard Lee , Joseph Wiseman , Jack Lord , Anthony Dawson , Zena Marshall , John Kitzmiller

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?