James Bond: Yarın Asla Ölmez Türkçe Dublaj Full HD izle James Bond: Yarın Asla Ölmez Türkçe Dublaj Full HD izle

1
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
James Bond: Yarın Asla Ölmez Türkçe Dublaj Full HD izle

007 Yarın Asla Ölmez 1997 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Tomorrow Never Dies filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kibirli bir manyak olan medya patronu Elliot Carver (Jonathan Pryce) bütün dünya pazarını elde etmek istemektedir. Fakat Çin Carver’a direnmekte ve planlarını alt üst etmektedir. Carver Çin pazarına girebilmek üzere haince bir plan ile Çin ve İngiltere’yi savaşa sürüklemeye çalışacaktır. Günün birinde riskli ve önemli bir yük taşıyan İngiliz savaş gemisi Çin karasularına girdiğinde batacaktır. James Bond (Pierce Brosnan) bu vakayı çözmek için görevlendirilecektir. Çin’de neler yaşandığını öğrenmek istemektedir. Bunun için ise Bond’a yardımcı olabilmesı için görevi esnasında ona yardım etmesi için ajan Wai Lin’i (Michelle Yeoh) görevlendirilecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1997 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Roger Spottiswoode

Oyuncular: Pierce Brosnan , Jonathan Pryce , Michelle Yeoh , Teri Hatcher , Ricky Jay , Götz Otto , Joe Don Baker , Vincent Schiavelli

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?