Makinist 2004 Türkçe Dublaj izle Makinist 2004 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Makinist 2004 Türkçe Dublaj izle

Makinist 2004 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, The Machinist filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir senedir uykusuzluk problemi yaşayan Trevor Reznik (Christian Bale), bir fabrikada işçi olarak çalışıyordur. Dinlenemediğinden dolayı bedensel bitik durumdadır. Diğer tarafdan yaptığı iş dikkat gerektirmekte ve en önemsiz bir ihmalin bedeli ağır olacaktır. Trevor ise her şeye güçlükle konsantre olmaktadır. Trevor, kendine bir takım notlar bırakmaya ve zamanla azalan kilosunu sarı kağıtlara yazıp dairesine asmaya oldukça meraklıdır. Yaşamında duygusal olarak bir şeyler yaşamış olduğu fahişe Stevie (Jennifer Jason Leigh) ile bir taraftan da arzu duyduğu Marie (Aitana Sánchez-Gijón) bulunmaktadır. İş arkadaşları kendine, bu gözle görülebilmek kilo kaybı ve vücutsal çöküşün ardında ne olduğunu bilmemekten dolayı güven duymamaktadırlar.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2004 - İspanya

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Brad Anderson

Oyuncular: Christian Bale , Jennifer Jason Leigh , Aitana Sánchez-Gijón , John Sharian , Michael Ironside , Lawrence Gilliard Jr. , Reg E. Cathey , Anna Massey

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?