Nilbet

Müzede Bir Gece Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Müzede Bir Gece Türkçe Dublaj izle

Müzede Bir Gece 2006 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Night at the Museum filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. New York’ta işsiz ve henüz boşanmış olan Larry Daley (Ben Stiller), tam olarak kaybeden durumundadır. Oğlu Nick (Jake Cherry), babasına karşı üzüntü yaşıyordur. Larry nihayetinde bir müzede gece bekçiliği görevini kabul edecektir. Bu işe başlarken 3 tane yaşlı güvenlik görevlisinin yerini alacaktır. Adamlar yeni emekli olmuşlardır. Larry’nin ilk nöbetinde müzede hiçbir şeyin olağan olmadığı açığa çıkacaktır. Tüm heykeller, güneş batımının ardından canlanıp hareket etmeye başlayacaktır. O andan itibaren müze tam bir kargaşaya dönecektir. Bir gece yarısında Larry oğlunu da yanında getirecek ve paraya ihtiyacı olan diğer emekli güvenlik görevlileri sihirli bir taşı çalabilmek üzere müzeye gireceklerdir. Larry, bu iş ile baş edebilmek için bütün tarihi karakterleri organize edecektir. Suçluları yakalayabilmek ve müzeyi koruması gerekmektedir.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2006 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Shawn Levy

Oyuncular: Ben Stiller , Carla Gugino , Ricky Gervais , Dick Van Dyke , Mickey Rooney , Bill Cobbs , Jake Cherry , Robin Williams

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?