Otopsi – The Autopsy of Jane Doe 2016 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Otopsi – The Autopsy of Jane Doe 2016 Türkçe Dublaj izle

Jane Doe’nun Otopsisi 2016 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, The Autopsy of Jane Doe filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Baba Tommy (Brian Cox) ve oğlu Austin (Emile Hirsch) beraber çalışmakta olan adlî tıp memurlarıdır. Austin annesinin ölümü üzerine babasını bir başına bırakmamaya çaba gösterse de gitgide kendi hayatını kurabilmek için kız arkadaşı ile beraber şehir değiştirmeyi planlıyordur. Bu durumu babasına bahsedeceği akşam evlerinin bodrum katında yer alan morglarına bir kadavra getirilecektir. Ortada hiçbir ölümcül yarası görülmeyen genç kadın cesedine ilişkin tüm bilgiler belirsizdir. Baba oğul cesedi incelemeleri üzere anlamsız ipuçları bulmaya başlayacaklardır. Fakat bilmedikleri şey ise cesedin olağan bir cinayet kurbanı olmadığıdır. İkili cesedi inceledikçe işler daha da esrarengiz ve korkutucu bir hal almaya başlar.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2016 - İngiltere

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: André Øvredal

Oyuncular: Brian Cox , Emile Hirsch , Ophelia Lovibond , Michael McElhatton , Olwen Catherine Kelly , Jane Perry , Parker Sawyers , Mary Duddy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?