Nilbet

Ronin 1998 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Ronin 1998 Türkçe Dublaj izle

Ronin 1998 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Ronin filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sam (Robert De Niro) Amerikalı gizli bir ajandır. Milletlerarası bir takım ile çalışmakta ve işinde uzaman birisi olarak tanınmaktadır. Şöhreti yeraltı çevrelerinde de yaymıştır. Ulaşılması oldukça zor belgelere bile rahatlık bir şekilde ulaşabilen, birinci sınıf bir ajan olarak adı duyulmuştur. Soğuk savaşın sonlandığı zamanda Sam ve takımı ahlâkî kuralları bırakmak durumunda kalacaktır. Akıbetlerinin ne olacağı belli değildir. Bu sebeple kendilerine en uygun gelen işlerde çalışmaya ve kim olursa olsun parayı verene fayda sağlamaya karar vereceklerdir. Hem tehlikeli olan mesleki dünyaları böylece oldukça teklikeli bir hal alacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1998 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: John Frankenheimer

Oyuncular: Robert De Niro , Jean Reno , Natascha McElhone , Stellan Skarsgård , Sean Bean , Skipp Sudduth , Michael Lonsdale , Jan Tríska

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?