Rüzgarlı Vadi – Kaze no tani no Naushika Türkçe Dublaj izle Rüzgarlı Vadi – Kaze no tani no Naushika Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle
Buz Yolu 2021 Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Rüzgarlı Vadi – Kaze no tani no Naushika Türkçe Dublaj izle

Nausicaä of the Valley of the Wind 1984 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Kaze no tani no Naushika filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Rüzgarlı Vadi’de dünya Seven Days of Fire adlı şiddetli bir savaşın sonrasında yaşanamayacak bir yerleşim yerine dönüşmüştür. Savaş sonrasında ortaya çıkan zehirli bir gazdan dolayı tüm doğal yaşam sonlanmış, insan ırkı da yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Oldukça az sayıdaki insan topluluğu bu gazdan arındırılmış irili ufaklı adalarda yaşamlarını sürdürmektedir. Prenses Nausicaa’nın halkı da bu insan topluluklarından birisidir. Prenses Nausicaa, tabiatüstü güçleri sayesinde canlı olan bütün varlıklar ve ormanlar ile konuşup anlaşabilme kabiliyetine sahiptir. O bu zehirli gaz dolu ormanlara karşı hâlâ ümitli ve bir kurtuluş yolu bulabileceği düşüncesindedir.

Tür: Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 1984 - Japonya

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Hayao Miyazaki

Oyuncular: Sumi Shimamoto , Mahito Tsujimura , Hisako Kyôda , Gorô Naya , Ichirô Nagai , Kôhei Miyauchi , Jôji Yanami , Minoru Yada

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?