Sefiller – Les Misérables 2012 1080p Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 gün önce eklendi
Sefiller – Les Misérables 2012 1080p Türkçe Dublaj izle

Sefiller 2012 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Les Misérables filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 19’uncu yüzyıl Fransasında geçmekte olan film, yıkılan düşler, kalp kırıklıkları, ihtiraslar ve özveriler üzerine kuruludur. Jean Valjean (Hugh Jackman) olarak tanınan 24601 numaralı hükümlü, hapishaneden salınacaktır. Kendine yeni bir hayat kurmak isteyecek fakat müfettiş Javert’in (Russell Crowe) gölgesi onu her zaman takip etmektedir. Jean Valjean Fantine’in (Anne Hathaway) kızı Cosette (Amanda Seyfried) ile ilgilenmeyi kabul etmesinin ardından ikisinin yaşamı da tamamen değişecektir. Fransız Devrimi öncesinde geçen hikaye kargaşanın her iki bölümün de yüzünü gözler önüne serecektir.

Tür: Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Tarih Filmleri

Yapım: 2012 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Tom Hooper

Oyuncular: Hugh Jackman , Russell Crowe , Anne Hathaway , Amanda Seyfried , Sacha Baron Cohen , Helena Bonham Carter , Eddie Redmayne , Aaron Tveit

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?