Tetikçi – Crank Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 4 hafta önce eklendi
Tetikçi – Crank Türkçe Dublaj izle

Tetikçi 2006 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Crank filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Chev Chelios (Jason Statham), cani Verona (Jose Pablo Cantillo) tarafınca zehirlenecektir. Chev, bir tetikçidir ve gerçekte bu işe son vermek niyetindedir. Beklenmedik bir anda kendine yerleştirilen bu zehirden kurtulana kadar hayatta kalabilmesinin tek bir yolu bulunmaktadır. Arkadaşı ve doktoru olan Miles (Dwight Yoakam), panzehir bulunana kadar adrenalin seviyesini yüksek tutması gerektiğini belirtecektir. Chev, kız arkadaşı Eve (Amy Smart) ile buluşacak ve onunla beraber Verona’nın peşine düşüp amaçları onu öldürmektir. Bu sürede bir taraftan başkalarına zarar vermeyi devam ettirip diğer taraftan da hayatındaki gerilim ve arzuyu yüksek seviyede tutabilmek için takibi hiç bırakmayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Mark Neveldine , Brian Taylor

Oyuncular: Jason Statham , Amy Smart , Carlos Sanz , Jose Pablo Cantillo , Efren Ramirez , Dwight Yoakam , Reno Wilson , Edi Gathegi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?