Titanların Savaşı Türkçe Dublaj izle Titanların Savaşı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Titanların Savaşı Türkçe Dublaj izle

Titanların Savaşı 2010 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Clash of the Titans filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyiler ile kötüler arasında yaşanan acımasız çatışmanın söylencebilimsel ögeler aktarıldığı bu epik filmde, kesin güç için devam eden mücadele, dokunaklı bir sinematografi ile işlenmektedir. İnsanoğlu krallara karşı ve krallar da tanrılara karşı düşmanlık besliyordur. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş evrenin sonunu getirebilecek derecededir. Bir tanrı olarak hayata gelmiş, fakat insan gibi büyütülmüş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini toprakaltı dünyasının nefret tanrısı fesat Hades’e (Ralph Fiennes) karşı korumak için çaresizdir. Kaybedecek birşeyi kalmayan Perseus, Zeus’un (Liam Neeson) güçlerini ele geçirip ve dünyaya mahşeri yaşatabilecek iblisler kralı Hades’e karşı, oldukça ürkütücü bir görevi yönetmeye gönüllü olacaktır. Şeytanlar ve ürkütücü canavarlar ile olan savaşı kazanabilmenin tek bir yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmeli ve kendi kaderini çizmelidir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Louis Leterrier

Oyuncular: Sam Worthington , Liam Neeson , Ralph Fiennes , Jason Flemyng , Gemma Arterton , Alexa Davalos , Tine Stapelfeldt , Mads Mikkelsen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?