Yarının Sınırında Türkçe Dublaj izle Yarının Sınırında Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.


Kovboylar ve Uzaylılar - Cowboys and Aliens Türkçe Dublaj izle
Uzay Oyunları Türkçe Dublaj izle
4.4 / 5
FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Yarının Sınırında Türkçe Dublaj izle

Yarının Sınırında 2014 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Edge of Tomorrow filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yakın zamanda dünyayı ele geçirmiş olan Mimics isimli uzaylı birliği, hayli büyük şehri yok edecek ve milyonlarca insanı ölümün ucunda bekletecektir. Dünya üzerindeki hiçbir ordu, onların süratine, silahlarının kuvvetine ve de en önemlisi telepati yolu ile komuta verme ve uygulama güçlerine sahip değildir. Artık dünyadaki bütün ordular bu uzaylı takımına karşı güçlerini birleştirmek zorundadır ve bu kuvvet birliği dışında ikinci bir şansları bulunmamaktadır. Subay Bill Cage (Tom Cruise) daha öncesinde bu savaşlardan hiçbirisine katılmamış acemi bir asker ve atandığı yeni görevi onun için bir tür intihar anlamına gelmektedir. Beklenen yaşanacak ve Cage dakikalar içerisinde öldürülecektir. Ancak bu bir son değil, yeni bir başlangıcı doğuracaktır. Cage, olağandışı bir biçimde cehennem gibi bir günde uyanacak, kendisini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulacaktır. Buna göre her defasıonda ölüp ardından yeniden canlanıp aynı savaşı bir defa daha tekrar etmek zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha akıllı ve Mimics’ler ile daha kolay başa çıkabilecek duruma gelse de kendisine verilen iş dünyanın en çekişmeli görevidir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Doug Liman

Oyuncular: Tom Cruise , Emily Blunt , Bill Paxton , Brendan Gleeson , Jonas Armstrong , Tony Way , Kick Gurry , Franz Drameh

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?