Zamanın Külleri – Dung che sai duk Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Zamanın Külleri – Dung che sai duk Türkçe Dublaj izle

Ashes of Time Redux 1994 izle tekfullfilmizle.net olarak iyi seyirler diler, Dung che sai duk filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ou-yang Feng (Leslie Cheung) eski Çin’deki bir çölün merkezinde yaşamakta ve farklı kılıç ustalarına aracılık yapmaktadır. Kılıç ustalarından birisi olan Huang Yao-shi (Tony Chiu-Wai Leung) içmenin geçmişi unutturmasına sebep olan efsunlu bir şarap bulmuştur. Bir başka defa, Huang Yao-shi, Mu-rong Yin (Brigitte Lin) ile tanışacak ve sarhoşken Murong’un kız kardeşi Mu-rong Yang (Brigitte Lin) ile evlenmeye söz verecektir. Huang Yao-shi kızı terk etmesi üzerine, Mu-rong Yin onu öldürmesi için Ou-yang Feng’i tutacaktır. Ancak diğer taraftan, Mu-rong Yang, Ou-yang Feng’den Huang Yao-shi’yi korumasını isteyecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 1994 - Tayvan , Çin , Hong Kong

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Kar-Wai Wong

Oyuncular: Brigitte Lin , Maggie Cheung , Leslie Cheung , Tony Chiu-Wai Leung , Jacky Cheung , Tony Ka Fai Leung , Li Bai , Carina Lau

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?